trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 07:17 | |
Flora | 07:18 | |
Olšanské náměstí | 07:20 | |
Lipanská | 07:21 | |
Husinecká | 07:23 | |
Hlavní nádraží | 07:26 | |
Masarykovo nádraží | 07:28 | |
Náměstí Republiky | 07:30 | |
Dlouhá třída | 07:31 | |
Čechův most | 07:35 | |
Malostranská | 07:38 | |
Malostranské náměstí | 07:40 | |
Hellichova | 07:41 | |
Újezd | 07:43 | |
Švandovo divadlo | 07:44 | |
Arbesovo náměstí | 07:46 | |
Anděl | 07:49 | |
Bertramka | 07:51 | |
U Zvonu | 07:52 | |
Klamovka | 07:53 | |
Kavalírka | 07:55 | |
Kotlářka | 08:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost