trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 19:21 | |
Rajská zahrada | 19:23 | |
Hloubětín | 19:25 | |
Kolbenova | 19:27 | |
Vysočanská | 19:29 | |
Českomoravská | 19:30 | |
Palmovka | 19:32 | |
Invalidovna | 19:34 | |
Křižíkova | 19:35 | |
Florenc - B | 19:37 | |
Náměstí Republiky | 19:39 | |
Můstek - B | 19:40 | |
Národní třída | 19:41 | |
Karlovo náměstí | 19:43 | |
Anděl | 19:45 | |
Smíchovské nádraží | 19:47 | |
Radlická | 19:49 | |
Jinonice | 19:51 | |
Nové Butovice | 19:54 | |
Hůrka | 19:55 | |
Lužiny | 19:57 | |
Luka | 19:58 | |
Stodůlky | 20:00 | |
Zličín | 20:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost