trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Holubice | 22:45 | |
Holubice,Kozinec | 22:47 | |
Tursko | 22:52 | |
Velké Přílepy | 22:57 | |
Velké Přílepy,Pražská | 22:58 | |
Statenice,Černý Vůl | 23:00 | |
Statenice,Černý Vůl,Hospoda | 23:01 | |
Horoměřice,V Lipkách | 23:04 | |
Horoměřice | 23:05 | |
Pučálka | 23:09 | |
Jenerálka | 23:11 | |
Bořislavka | 23:40 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.