trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 15:19 | |
Depo Zličín | 15:21 | |
Chrášťany,Scania-Label | 15:22 | |
Chrášťany,Protherm | 15:23 | |
Chrášťany | 15:24 | |
Jinočany,Žižkova | 15:27 | |
Jinočany,náměstí | 15:29 | |
Jinočany,Nádraží | 15:31 | |
Dobříč | 15:33 | |
Tachlovice,Jakubská náves | 15:37 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 15:41 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 15:45 | |
Roblín,Kuchařík | 15:47 | |
Choteč | 15:52 | |
Třebotov | 15:56 | |
Třebotov,Sanatorium | 15:58 | |
Třebotov,Pomník | 15:59 | |
Kosoř,Rozc. | 16:02 | |
Kosoř | 16:04 | |
V Sudech | 16:09 | |
Safírová | 16:10 | |
Prvomájová | 16:11 | |
Nádraží Radotín | 16:13 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.