trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 15:47 | |
Prvomájová | 15:49 | |
Safírová | 15:50 | |
V Sudech | 15:51 | |
Kosoř | 15:56 | |
Kosoř,Rozc. | 15:58 | |
Třebotov,Pomník | 16:00 | |
Třebotov,Sanatorium | 16:01 | |
Třebotov | 16:02 | |
Choteč | 16:05 | |
Roblín,Kuchařík | 16:10 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 16:12 | |
Mořina,Trněný Újezd | 16:22 | |
Mořina,Trněný Újezd,Rozc. | 16:23 | |
Roblín | 16:26 | |
Roblín,Hájovna | 16:27 | |
Třebotov,Kala | 16:29 | |
Třebotov,Solopisky,ZD | 16:31 | |
Třebotov,Solopisky | 16:32 | |
Černošice,Karlštejnská | 16:34 | |
Černošice,Žel.zast. | 16:50 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.