trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 12:10 | |
Depo Zličín | 12:12 | |
Chrášťany,Scania-Label | 12:13 | |
Chrášťany,Protherm | 12:14 | |
Chrášťany | 12:15 | |
Chrášťany,Mezcestí | 12:16 | |
Rudná,U Nádraží | 12:17 | |
Rudná,Dušníky | 12:18 | |
Rudná,U Kina | 12:20 | |
Rudná,Nerudova | 12:21 | |
Rudná,Škola | 12:22 | |
Rudná,Hořelice | 12:24 | |
Drahelčice | 12:26 | |
Úhonice,škola | 12:29 | |
Úhonice | 12:30 | |
Ptice | 12:32 | |
Ptice,křiž. | 12:33 | |
Červený Újezd,rozc. | 12:34 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 12:36 | |
Červený Újezd | 12:37 | |
Svárov,škola | 12:39 | |
Svárov | 12:40 | |
Svárov,Rymáň | 12:42 | |
Unhošť,nám. | 12:46 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.