trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 10:10 | |
Depo Zličín | 10:12 | |
Chrášťany,Scania-Label | 10:13 | |
Chrášťany,Protherm | 10:14 | |
Chrášťany | 10:15 | |
Chrášťany,Mezcestí | 10:16 | |
Rudná,U Nádraží | 10:17 | |
Rudná,Dušníky | 10:18 | |
Rudná,U Kina | 10:20 | |
Rudná,Nerudova | 10:21 | |
Rudná,Škola | 10:22 | |
Rudná,Hořelice | 10:24 | |
Drahelčice | 10:26 | |
Úhonice,škola | 10:29 | |
Úhonice | 10:30 | |
Ptice | 10:32 | |
Ptice,křiž. | 10:33 | |
Červený Újezd,rozc. | 10:34 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 10:36 | |
Červený Újezd | 10:37 | |
Svárov,škola | 10:39 | |
Svárov | 10:40 | |
Svárov,Rymáň | 10:42 | |
Unhošť,nám. | 11:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.