trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 15:54 | |
Depo Zličín | 15:56 | |
Chrášťany,Scania-Label | 15:57 | |
Chrášťany,Protherm | 15:58 | |
Chrášťany | 15:59 | |
Chrášťany,Mezcestí | 16:00 | |
Rudná,U Nádraží | 16:01 | |
Rudná,Dušníky | 16:02 | |
Rudná,U Kina | 16:04 | |
Rudná,Nerudova | 16:05 | |
Rudná,Škola | 16:06 | |
Rudná,Hořelice | 16:08 | |
Drahelčice | 16:10 | |
Úhonice,škola | 16:13 | |
Úhonice | 16:14 | |
Ptice | 16:16 | |
Ptice,křiž. | 16:17 | |
Červený Újezd,rozc. | 16:18 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 16:20 | |
Červený Újezd | 16:23 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.