trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 17:05 | |
Depo Zličín | 17:07 | |
Chrášťany,Scania-Label | 17:08 | |
Chrášťany,Protherm | 17:09 | |
Chrášťany | 17:10 | |
Chrášťany,Mezcestí | 17:11 | |
Rudná,U Nádraží | 17:12 | |
Rudná,Dušníky | 17:13 | |
Rudná,U Kina | 17:15 | |
Rudná,Nerudova | 17:16 | |
Rudná,Škola | 17:17 | |
Rudná,Hořelice | 17:19 | |
Drahelčice | 17:21 | |
Úhonice,škola | 17:24 | |
Úhonice | 17:25 | |
Ptice | 17:27 | |
Ptice,křiž. | 17:28 | |
Červený Újezd,rozc. | 17:29 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 17:31 | |
Červený Újezd | 17:32 | |
Svárov,škola | 17:34 | |
Svárov | 17:35 | |
Svárov,Rymáň | 17:37 | |
Unhošť,nám. | 18:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.