trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:10 | |
Depo Zličín | 11:12 | |
Chrášťany,Scania-Label | 11:13 | |
Chrášťany,Protherm | 11:14 | |
Chrášťany | 11:15 | |
Chrášťany,Mezcestí | 11:16 | |
Rudná,U Nádraží | 11:17 | |
Rudná,Dušníky | 11:18 | |
Rudná,U Kina | 11:20 | |
Rudná,Nerudova | 11:21 | |
Rudná,Škola | 11:22 | |
Rudná,Hořelice | 11:24 | |
Drahelčice | 11:26 | |
Úhonice,škola | 11:29 | |
Úhonice | 11:30 | |
Ptice | 11:32 | |
Ptice,křiž. | 11:33 | |
Červený Újezd,rozc. | 11:34 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 11:36 | |
Červený Újezd | 11:37 | |
Svárov,škola | 11:39 | |
Svárov | 11:40 | |
Svárov,Rymáň | 11:42 | |
Unhošť,nám. | 12:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.