trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 17:35 | |
Depo Zličín | 17:37 | |
Chrášťany,Scania-Label | 17:38 | |
Chrášťany,Protherm | 17:39 | |
Chrášťany | 17:40 | |
Chrášťany,Mezcestí | 17:41 | |
Rudná,U Nádraží | 17:42 | |
Rudná,Dušníky | 17:43 | |
Rudná,U Kina | 17:45 | |
Rudná,Nerudova | 17:46 | |
Rudná,Škola | 17:47 | |
Rudná,Hořelice | 17:49 | |
Drahelčice | 17:51 | |
Úhonice,škola | 17:54 | |
Úhonice | 17:55 | |
Ptice | 17:57 | |
Ptice,křiž. | 17:58 | |
Červený Újezd,rozc. | 17:59 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 18:01 | |
Červený Újezd | 18:02 | |
Svárov,škola | 18:04 | |
Svárov | 18:05 | |
Svárov,Rymáň | 18:07 | |
Unhošť,nám. | 18:11 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.