trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:35 | |
Depo Zličín | 16:37 | |
Chrášťany,Scania-Label | 16:38 | |
Chrášťany,Protherm | 16:39 | |
Chrášťany | 16:40 | |
Chrášťany,Mezcestí | 16:41 | |
Rudná,U Nádraží | 16:42 | |
Rudná,Dušníky | 16:43 | |
Rudná,U Kina | 16:45 | |
Rudná,Nerudova | 16:46 | |
Rudná,Škola | 16:47 | |
Rudná,Hořelice | 16:49 | |
Drahelčice | 16:51 | |
Úhonice,škola | 16:54 | |
Úhonice | 16:55 | |
Ptice | 16:57 | |
Ptice,křiž. | 16:58 | |
Červený Újezd,rozc. | 16:59 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 17:01 | |
Červený Újezd | 17:02 | |
Svárov,škola | 17:04 | |
Svárov | 17:05 | |
Svárov,Rymáň | 17:07 | |
Unhošť,nám. | 17:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.