trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 13:00 | |
Depo Zličín | 13:02 | |
Chrášťany,Scania-Label | 13:03 | |
Chrášťany,Protherm | 13:04 | |
Chrášťany | 13:05 | |
Chrášťany,Mezcestí | 13:06 | |
Rudná,U Nádraží | 13:07 | |
Rudná,Dušníky | 13:08 | |
Rudná,U Kina | 13:10 | |
Rudná,Nerudova | 13:11 | |
Rudná,Škola | 13:12 | |
Rudná,Hořelice | 13:14 | |
Drahelčice | 13:16 | |
Úhonice,škola | 13:19 | |
Úhonice | 13:20 | |
Ptice | 13:22 | |
Ptice,křiž. | 13:23 | |
Červený Újezd,rozc. | 13:24 | |
Červený Újezd,U Náprstků | 13:26 | |
Červený Újezd | 13:27 | |
Svárov,škola | 13:29 | |
Svárov | 13:30 | |
Svárov,Rymáň | 13:32 | |
Unhošť,nám. | 14:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.