trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hostouň | 18:00 | |
Hostouň,Na Pohoří | 18:02 | |
Dobrovíz | 18:05 | |
Dobrovíz,Komerční zóna | 18:07 | |
Jeneč,Lidická | 18:11 | |
Jeneč | 18:12 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 18:15 | |
Hostivice,Jeneček | 18:17 | |
Hostivice,Sportovců | 18:18 | |
Hostivice,Litovice | 18:19 | |
Hostivice,Stadion | 18:20 | |
Hostivice | 18:21 | |
Hostivice,Na Pískách | 18:24 | |
Sobín | 18:26 | |
Valtická | 18:27 | |
Blatnická | 18:28 | |
Starý Zličín | 18:30 | |
Halenkovská | 18:31 | |
Sídliště Zličín | 18:32 | |
Zličín | 18:44 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.