trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jeneč,Lidická | 16:30 | |
Jeneč | 16:31 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 16:34 | |
Hostivice,Jeneček | 16:36 | |
Hostivice,Sportovců | 16:37 | |
Hostivice,Litovice | 16:38 | |
Hostivice,Stadion | 16:39 | |
Hostivice | 16:40 | |
Hostivice,Na Pískách | 16:43 | |
Sobín | 16:45 | |
Valtická | 16:46 | |
Blatnická | 16:47 | |
Starý Zličín | 16:49 | |
Halenkovská | 16:50 | |
Sídliště Zličín | 16:51 | |
Zličín | 17:04 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.