trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jeneč,Lidická | 18:41 | |
Jeneč | 18:42 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 18:45 | |
Hostivice,Jeneček | 18:47 | |
Hostivice,Sportovců | 18:48 | |
Hostivice,Litovice | 18:49 | |
Hostivice,Stadion | 18:50 | |
Hostivice | 18:51 | |
Hostivice,Na Pískách | 18:54 | |
Sobín | 18:56 | |
Valtická | 18:57 | |
Blatnická | 18:58 | |
Starý Zličín | 19:00 | |
Halenkovská | 19:01 | |
Sídliště Zličín | 19:02 | |
Zličín | 19:24 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.