trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 15:01 | |
Kladno,Gymnasium | 15:04 | |
Kladno,Sítná | 15:07 | |
Kladno,U Hvězdy | 15:10 | |
Kladno,U Tržnice | 15:13 | |
Kladno,Zdrav.stř. | 15:14 | |
Kladno,Showa | 15:15 | |
Velké Přítočno,ObÚ | 15:16 | |
Hřebeč,Základní škola | 15:22 | |
Hřebeč | 15:23 | |
Hřebeč,Netřeby | 15:25 | |
Dolany | 15:27 | |
Hostouň | 15:32 | |
Dobrovíz | 15:35 | |
Dobrovíz,Komerční zóna | 15:37 | |
Jeneč,Nádraží | 15:42 | |
Jeneč,Komerční zóna | 15:44 | |
Jeneč,vysílací středisko | 15:46 | |
Jeneč,Lidická | 15:50 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.