trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jeneč,Lidická | 13:20 | |
Jeneč | 13:21 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 13:24 | |
Hostivice,Jeneček | 13:26 | |
Hostivice,Sportovců | 13:27 | |
Hostivice,Litovice | 13:28 | |
Hostivice,Stadion | 13:29 | |
Hostivice | 13:30 | |
Hostivice,Na Pískách | 13:33 | |
Sobín | 13:35 | |
Valtická | 13:36 | |
Blatnická | 13:37 | |
Starý Zličín | 13:39 | |
Halenkovská | 13:40 | |
Sídliště Zličín | 13:41 | |
Zličín | 13:59 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.