trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 10:20 | |
Sídliště Zličín | 10:23 | |
Halenkovská | 10:24 | |
Starý Zličín | 10:25 | |
Blatnická | 10:27 | |
Valtická | 10:28 | |
Sobín | 10:29 | |
Hostivice,Na Pískách | 10:31 | |
Hostivice | 10:33 | |
Hostivice,Stadion | 10:35 | |
Hostivice,Litovice | 10:36 | |
Hostivice,Sportovců | 10:37 | |
Hostivice,Jeneček | 10:38 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 11:14 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.