trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 22:20 | |
Sídliště Zličín | 22:23 | |
Halenkovská | 22:24 | |
Starý Zličín | 22:25 | |
Blatnická | 22:26 | |
Valtická | 22:27 | |
Sobín | 22:28 | |
Hostivice,Na Pískách | 22:30 | |
Hostivice | 22:32 | |
Hostivice,Stadion | 22:33 | |
Hostivice,Litovice | 22:34 | |
Hostivice,Sportovců | 22:35 | |
Hostivice,Jeneček | 22:36 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 22:47 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.