trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:10 | |
Sídliště Zličín | 19:13 | |
Halenkovská | 19:14 | |
Starý Zličín | 19:15 | |
Blatnická | 19:17 | |
Valtická | 19:18 | |
Sobín | 19:19 | |
Hostivice,Na Pískách | 19:21 | |
Hostivice | 19:23 | |
Hostivice,Stadion | 19:25 | |
Hostivice,Litovice | 19:26 | |
Hostivice,Sportovců | 19:27 | |
Hostivice,Jeneček | 19:28 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 19:30 | |
Jeneč,Lidická | 19:41 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.