trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 17:55 | |
Sídliště Zličín | 17:58 | |
Halenkovská | 17:59 | |
Starý Zličín | 18:00 | |
Blatnická | 18:02 | |
Valtická | 18:03 | |
Sobín | 18:04 | |
Hostivice,Na Pískách | 18:06 | |
Hostivice | 18:08 | |
Hostivice,Stadion | 18:10 | |
Hostivice,Litovice | 18:11 | |
Hostivice,Sportovců | 18:12 | |
Hostivice,Jeneček | 18:13 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 18:35 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.