trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:20 | |
Sídliště Zličín | 11:23 | |
Halenkovská | 11:24 | |
Starý Zličín | 11:25 | |
Blatnická | 11:27 | |
Valtická | 11:28 | |
Sobín | 11:29 | |
Hostivice,Na Pískách | 11:31 | |
Hostivice | 11:33 | |
Hostivice,Stadion | 11:35 | |
Hostivice,Litovice | 11:36 | |
Hostivice,Sportovců | 11:37 | |
Hostivice,Jeneček | 11:38 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 12:14 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.