trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 16:21 | |
Rajská zahrada | 16:23 | |
Hloubětín | 16:25 | |
Kolbenova | 16:27 | |
Vysočanská | 16:29 | |
Českomoravská | 16:30 | |
Palmovka | 16:32 | |
Invalidovna | 16:34 | |
Křižíkova | 16:35 | |
Florenc - B | 16:37 | |
Náměstí Republiky | 16:39 | |
Můstek - B | 16:40 | |
Národní třída | 16:41 | |
Karlovo náměstí | 16:43 | |
Anděl | 16:45 | |
Smíchovské nádraží | 16:47 | |
Radlická | 16:49 | |
Jinonice | 16:51 | |
Nové Butovice | 16:54 | |
Hůrka | 16:55 | |
Lužiny | 16:57 | |
Luka | 16:58 | |
Stodůlky | 17:00 | |
Zličín | 17:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost