trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 12:17 | |
Flora | 12:18 | |
Olšanské náměstí | 12:20 | |
Lipanská | 12:21 | |
Husinecká | 12:23 | |
Hlavní nádraží | 12:26 | |
Masarykovo nádraží | 12:28 | |
Náměstí Republiky | 12:30 | |
Dlouhá třída | 12:31 | |
Čechův most | 12:35 | |
Malostranská | 12:38 | |
Malostranské náměstí | 12:40 | |
Hellichova | 12:41 | |
Újezd | 12:43 | |
Švandovo divadlo | 12:44 | |
Arbesovo náměstí | 12:46 | |
Anděl | 12:49 | |
Bertramka | 12:51 | |
U Zvonu | 12:52 | |
Klamovka | 12:53 | |
Kavalírka | 12:55 | |
Kotlářka | 12:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost