trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Energie | 15:26 | |
Kladno,Vašíčkova | 15:27 | |
Kladno,U Kostela | 15:28 | |
Kladno,Žel.zast.město | 15:30 | |
Kladno,U Nemocnice | 15:31 | |
Kladno,Nám.Svobody | 15:33 | |
Kladno,Gymnasium | 15:36 | |
Kladno,Sítná | 15:39 | |
Kladno,ČSAD | 15:41 | |
Kladno,U Kauflandu | 15:44 | |
Kladno,Americká | 15:46 | |
Kladno,Růžové pole | 15:47 | |
Kladno,Okrsek 4 | 15:49 | |
Buštěhrad,U Kahance | 15:55 | |
Buštěhrad | 15:57 | |
Lidice,Památník | 15:59 | |
Makotřasy,Rozcestí | 16:01 | |
U Hangáru | 16:07 | |
Na Padesátníku | 16:09 | |
Terminál 3 | 16:10 | |
K Letišti | 16:11 | |
Zličín | 16:20 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.