trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Energie | 17:40 | |
Kladno,Vašíčkova | 17:41 | |
Kladno,U Kostela | 17:42 | |
Kladno,Žel.zast.město | 17:44 | |
Kladno,U Nemocnice | 17:45 | |
Kladno,Nám.Svobody | 17:47 | |
Kladno,Gymnasium | 17:50 | |
Kladno,Sítná | 17:53 | |
Kladno,U Hvězdy | 17:56 | |
Kladno,Pražská křiž. | 17:58 | |
Buštěhrad,U Kahance | 18:04 | |
Buštěhrad | 18:06 | |
Lidice,Památník | 18:08 | |
Makotřasy,Rozcestí | 18:10 | |
Dědina | 18:19 | |
Divoká Šárka | 18:21 | |
Nádraží Veleslavín | 18:43 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.