trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Energie | 18:35 | |
Kladno,Vašíčkova | 18:36 | |
Kladno,U Kostela | 18:37 | |
Kladno,Žel.zast.město | 18:39 | |
Kladno,U Nemocnice | 18:40 | |
Kladno,Nám.Svobody | 18:41 | |
Kladno,Gymnasium | 18:43 | |
Kladno,Sítná | 18:46 | |
Kladno,U Hvězdy | 18:49 | |
Kladno,Pražská křiž. | 18:51 | |
Buštěhrad,U Kahance | 18:57 | |
Buštěhrad | 18:59 | |
Lidice,Památník | 19:01 | |
Makotřasy,Rozcestí | 19:03 | |
Dědina | 19:12 | |
Divoká Šárka | 19:14 | |
Nádraží Veleslavín | 19:33 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.