trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Energie | 16:40 | |
Kladno,Vašíčkova | 16:41 | |
Kladno,U Kostela | 16:42 | |
Kladno,Žel.zast.město | 16:44 | |
Kladno,U Nemocnice | 16:45 | |
Kladno,Nám.Svobody | 16:47 | |
Kladno,Gymnasium | 16:50 | |
Kladno,Sítná | 16:53 | |
Kladno,U Hvězdy | 16:56 | |
Kladno,Pražská křiž. | 16:58 | |
Buštěhrad,U Kahance | 17:04 | |
Buštěhrad | 17:06 | |
Lidice,Památník | 17:08 | |
Makotřasy,Rozcestí | 17:10 | |
Dědina | 17:19 | |
Divoká Šárka | 17:21 | |
Nádraží Veleslavín | 17:43 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.