trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 13:35 | |
Divoká Šárka | 13:40 | |
Dědina | 13:42 | |
Makotřasy,Rozcestí | 13:50 | |
Lidice,Památník | 13:52 | |
Buštěhrad | 13:54 | |
Buštěhrad,U Kahance | 13:56 | |
Kladno,Pražská křiž. | 14:02 | |
Kladno,U Hvězdy | 14:04 | |
Kladno,Sítná | 14:07 | |
Kladno,Gymnasium | 14:09 | |
Kladno,Nám.Svobody | 14:11 | |
Kladno,U Nemocnice | 14:13 | |
Kladno,Žel.zast.město | 14:14 | |
Kladno,U Kostela | 14:16 | |
Kladno,Vašíčkova | 14:17 | |
Kladno,Energie | 14:40 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.