trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 17:41 | |
Flora | 17:42 | |
Olšanské náměstí | 17:44 | |
Lipanská | 17:45 | |
Husinecká | 17:47 | |
Hlavní nádraží | 17:50 | |
Masarykovo nádraží | 17:52 | |
Náměstí Republiky | 17:54 | |
Dlouhá třída | 17:55 | |
Čechův most | 17:59 | |
Malostranská | 18:02 | |
Malostranské náměstí | 18:04 | |
Hellichova | 18:05 | |
Újezd | 18:07 | |
Švandovo divadlo | 18:08 | |
Arbesovo náměstí | 18:10 | |
Anděl | 18:13 | |
Bertramka | 18:15 | |
U Zvonu | 18:16 | |
Klamovka | 18:17 | |
Kavalírka | 18:19 | |
Kotlářka | 18:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost