trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 09:14 | |
Kotlářka | 09:15 | |
Kavalírka | 09:16 | |
Klamovka | 09:17 | |
U Zvonu | 09:19 | |
Bertramka | 09:20 | |
Anděl | 09:23 | |
Arbesovo náměstí | 09:25 | |
Švandovo divadlo | 09:26 | |
Újezd | 09:27 | |
Hellichova | 09:28 | |
Malostranské náměstí | 09:30 | |
Malostranská | 09:33 | |
Čechův most | 09:35 | |
Dlouhá třída | 09:37 | |
Náměstí Republiky | 09:40 | |
Masarykovo nádraží | 09:42 | |
Hlavní nádraží | 09:44 | |
Husinecká | 09:46 | |
Lipanská | 09:48 | |
Olšanské náměstí | 09:49 | |
Flora | 09:52 | |
Olšanské hřbitovy | 10:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost