trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 11:44 | |
Rajská zahrada | 11:46 | |
Hloubětín | 11:48 | |
Kolbenova | 11:50 | |
Vysočanská | 11:52 | |
Českomoravská | 11:54 | |
Palmovka | 11:56 | |
Invalidovna | 11:57 | |
Křižíkova | 11:59 | |
Florenc - B | 12:01 | |
Náměstí Republiky | 12:02 | |
Můstek - B | 12:04 | |
Národní třída | 12:05 | |
Karlovo náměstí | 12:07 | |
Anděl | 12:09 | |
Smíchovské nádraží | 12:11 | |
Radlická | 12:13 | |
Jinonice | 12:15 | |
Nové Butovice | 12:17 | |
Hůrka | 12:19 | |
Lužiny | 12:21 | |
Luka | 12:22 | |
Stodůlky | 12:24 | |
Zličín | 12:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost