trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:04 | |
Háje | 13:06 | |
Horčičkova | 13:07 | |
Jakobiho | 13:10 | |
Sídliště Petrovice | 13:11 | |
Betonárka | 13:12 | |
Na Blanici | 13:13 | |
Na Vrchách | 13:15 | |
Nádraží Uhříněves | 13:18 | |
Nové náměstí | 13:20 | |
Nové náměstí | 13:21 | |
Uhříněves | 13:22 | |
Venušina | 13:24 | |
Kolovraty | 13:27 | |
Tehovičky | 13:28 | |
Škola Kolovraty | 13:29 | |
Do Lipan | 13:31 | |
Lipany | 13:54 |
Dopravce: ČSAD POLKOST, spol. s r.o.