trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 05:32 | |
Rajská zahrada | 05:34 | |
Hloubětín | 05:36 | |
Kolbenova | 05:38 | |
Vysočanská | 05:40 | |
Českomoravská | 05:42 | |
Palmovka | 05:44 | |
Invalidovna | 05:45 | |
Křižíkova | 05:47 | |
Florenc - B | 05:49 | |
Náměstí Republiky | 05:50 | |
Můstek - B | 05:52 | |
Národní třída | 05:53 | |
Karlovo náměstí | 05:54 | |
Anděl | 05:56 | |
Smíchovské nádraží | 05:58 | |
Radlická | 06:01 | |
Jinonice | 06:03 | |
Nové Butovice | 06:05 | |
Hůrka | 06:07 | |
Lužiny | 06:08 | |
Luka | 06:10 | |
Stodůlky | 06:11 | |
Zličín | 06:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost