trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sobín | 18:29 | |
Valtická | 18:30 | |
Blatnická | 18:31 | |
Starý Zličín | 18:33 | |
Halenkovská | 18:34 | |
Strojírenská | 18:36 | |
Sídliště Řepy | 18:38 | |
Sportovní centrum Řepy | 18:39 | |
Škola Řepy | 18:40 | |
Ke Kaménce | 18:41 | |
Za Slánskou silnicí | 18:42 | |
Bazovského | 18:43 | |
Slánská | 18:45 | |
Nevanova | 18:46 | |
K Trninám | 18:47 | |
Šedivého | 18:48 | |
Selských baterií | 18:50 | |
Bílá Hora | 18:52 | |
Malý Břevnov | 18:53 | |
Obora Hvězda | 18:54 | |
Vypich | 18:57 | |
Sídliště Petřiny | 19:00 | |
Petřiny | 19:01 | |
Větrník | 19:02 | |
Poliklinika Petřiny | 19:11 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.