trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sobín | 13:29 | |
Valtická | 13:30 | |
Blatnická | 13:31 | |
Starý Zličín | 13:33 | |
Halenkovská | 13:34 | |
Strojírenská | 13:36 | |
Sídliště Řepy | 13:38 | |
Sportovní centrum Řepy | 13:39 | |
Škola Řepy | 13:40 | |
Ke Kaménce | 13:41 | |
Za Slánskou silnicí | 13:42 | |
Bazovského | 13:43 | |
Slánská | 13:45 | |
Nevanova | 13:46 | |
K Trninám | 13:47 | |
Šedivého | 13:48 | |
Selských baterií | 13:50 | |
Bílá Hora | 13:52 | |
Malý Břevnov | 13:53 | |
Obora Hvězda | 13:54 | |
Vypich | 13:57 | |
Sídliště Petřiny | 14:00 | |
Petřiny | 14:01 | |
Větrník | 14:02 | |
Poliklinika Petřiny | 14:08 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.