trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 11:49 | |
Větrník | 11:51 | |
Petřiny | 11:52 | |
Sídliště Petřiny | 11:53 | |
Vypich | 11:56 | |
Obora Hvězda | 11:58 | |
Malý Břevnov | 11:59 | |
Bílá Hora | 12:02 | |
Selských baterií | 12:04 | |
Šedivého | 12:06 | |
K Trninám | 12:07 | |
Nevanova | 12:08 | |
Slánská | 12:10 | |
Bazovského | 12:11 | |
Za Slánskou silnicí | 12:13 | |
Ke Kaménce | 12:14 | |
Škola Řepy | 12:15 | |
Sportovní centrum Řepy | 12:15 | |
Sídliště Řepy | 12:18 | |
Strojírenská | 12:20 | |
Halenkovská | 12:22 | |
Starý Zličín | 12:23 | |
Blatnická | 12:25 | |
Valtická | 12:26 | |
Sobín | 12:28 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.