trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 10:19 | |
Větrník | 10:21 | |
Petřiny | 10:22 | |
Sídliště Petřiny | 10:23 | |
Vypich | 10:26 | |
Obora Hvězda | 10:28 | |
Malý Břevnov | 10:29 | |
Bílá Hora | 10:32 | |
Selských baterií | 10:34 | |
Šedivého | 10:36 | |
K Trninám | 10:37 | |
Nevanova | 10:38 | |
Slánská | 10:40 | |
Bazovského | 10:41 | |
Za Slánskou silnicí | 10:43 | |
Ke Kaménce | 10:44 | |
Škola Řepy | 10:45 | |
Sportovní centrum Řepy | 10:45 | |
Sídliště Řepy | 11:08 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.