trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 15:52 | |
Stodůlky | 15:54 | |
Luka | 15:56 | |
Lužiny | 15:57 | |
Hůrka | 15:59 | |
Nové Butovice | 16:00 | |
Jinonice | 16:02 | |
Radlická | 16:04 | |
Smíchovské nádraží | 16:07 | |
Anděl | 16:09 | |
Karlovo náměstí | 16:11 | |
Národní třída | 16:12 | |
Můstek - B | 16:13 | |
Náměstí Republiky | 16:15 | |
Florenc - B | 16:16 | |
Křižíkova | 16:18 | |
Invalidovna | 16:20 | |
Palmovka | 16:22 | |
Českomoravská | 16:24 | |
Vysočanská | 16:25 | |
Kolbenova | 16:27 | |
Hloubětín | 16:29 | |
Rajská zahrada | 16:31 | |
Černý Most | 16:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost