trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Malešice | 13:40 | |
Sídliště Malešice | 13:41 | |
Sídliště Malešice | 13:42 | |
Malešické náměstí | 13:44 | |
Rektorská | 13:46 | |
Malešické náměstí | 13:47 | |
Univerzitní | 13:49 | |
Malešický park | 13:50 | |
Habrová | 13:52 | |
Vackov | 13:53 | |
Malešická | 13:55 | |
Třebešín | 13:56 | |
Pod Třebešínem | 13:58 | |
Želivského | 14:14 |
Dopravce: ARRIVA CITY s.r.o.