trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 15:35 | |
Vojenská nemocnice | 15:36 | |
U Vojenské nemocnice | 15:38 | |
Talichova | 15:39 | |
Náměstí Před Bateriemi | 15:40 | |
Norbertov | 15:41 | |
Sibeliova | 15:42 | |
Vozovna Střešovice | 15:45 | |
Macharovo náměstí | 15:46 | |
Pod Vyhlídkou | 15:47 | |
Starodejvická | 15:48 | |
Bořislavka | 15:51 | |
Sušická | 15:54 | |
Hanspaulka | 15:55 | |
Dyrinka | 15:56 | |
Špitálka | 15:57 | |
U Matěje | 15:58 | |
Matějská | 15:59 | |
Sídliště Baba | 16:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost