trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Na Dědině | 16:04 | |
Vlastina | 16:05 | |
Divoká Šárka | 16:07 | |
Brodecká | 16:09 | |
U Prioru | 16:10 | |
Ruzyňský velkoobchod | 16:11 | |
Nádraží Ruzyně | 16:12 | |
Drnovská | 16:14 | |
Ruzyňská škola | 16:15 | |
Ruzyňská | 16:16 | |
Litovický potok | 16:17 | |
Libocká | 16:18 | |
Sídliště Petřiny | 16:21 | |
Petřiny | 16:22 | |
Větrník | 16:23 | |
Poliklinika Petřiny | 16:25 | |
Vojenská nemocnice | 16:26 | |
U Vojenské nemocnice | 16:28 | |
Talichova | 16:29 | |
Náměstí Před Bateriemi | 16:30 | |
Norbertov | 16:31 | |
Sibeliova | 16:32 | |
Vozovna Střešovice | 16:35 | |
Dělostřelecká | 16:36 | |
Thákurova | 16:39 | |
Národní technická knihovna | 16:41 | |
Studentský dům | 16:42 | |
Zelená | 16:44 | |
Rooseveltova | 16:46 | |
Českomalínská | 16:47 | |
Sibiřské náměstí | 16:48 | |
Radnice Praha 6 | 16:49 | |
Dejvická | 17:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost