trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Na Dědině | 17:34 | |
Vlastina | 17:35 | |
Divoká Šárka | 17:37 | |
Brodecká | 17:39 | |
U Prioru | 17:40 | |
Ruzyňský velkoobchod | 17:41 | |
Nádraží Ruzyně | 17:42 | |
Drnovská | 17:44 | |
Ruzyňská škola | 17:45 | |
Ruzyňská | 17:46 | |
Litovický potok | 17:47 | |
Libocká | 17:48 | |
Sídliště Petřiny | 17:51 | |
Petřiny | 17:52 | |
Větrník | 17:53 | |
Poliklinika Petřiny | 17:55 | |
Vojenská nemocnice | 17:56 | |
U Vojenské nemocnice | 17:58 | |
Talichova | 17:59 | |
Náměstí Před Bateriemi | 18:00 | |
Norbertov | 18:01 | |
Sibeliova | 18:02 | |
Vozovna Střešovice | 18:05 | |
Dělostřelecká | 18:06 | |
Thákurova | 18:09 | |
Národní technická knihovna | 18:11 | |
Studentský dům | 18:12 | |
Zelená | 18:14 | |
Rooseveltova | 18:16 | |
Českomalínská | 18:17 | |
Sibiřské náměstí | 18:18 | |
Radnice Praha 6 | 18:19 | |
Dejvická | 19:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost