trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 08:41 | |
Radnice Praha 6 | 08:43 | |
Sibiřské náměstí | 08:45 | |
Českomalínská | 08:46 | |
Rooseveltova | 08:47 | |
Zelená | 08:48 | |
Studentský dům | 08:49 | |
Národní technická knihovna | 08:50 | |
Thákurova | 08:52 | |
Dělostřelecká | 08:53 | |
Vozovna Střešovice | 08:56 | |
Sibeliova | 08:58 | |
Norbertov | 08:59 | |
Náměstí Před Bateriemi | 09:00 | |
Talichova | 09:01 | |
U Vojenské nemocnice | 09:02 | |
Vojenská nemocnice | 09:03 | |
Poliklinika Petřiny | 09:05 | |
Větrník | 09:08 | |
Petřiny | 09:09 | |
Sídliště Petřiny | 09:10 | |
Libocká | 09:13 | |
Litovický potok | 09:14 | |
Ruzyňská | 09:15 | |
Ruzyňská škola | 09:16 | |
Drnovská | 09:17 | |
Nádraží Ruzyně | 09:18 | |
Ruzyňský velkoobchod | 09:19 | |
U Prioru | 09:20 | |
Brodecká | 09:21 | |
Divoká Šárka | 09:23 | |
Divoká Šárka | 09:24 | |
Vlastina | 09:26 | |
Sídliště Na Dědině | 09:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost