trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 01:22 | |
Gercenova | 01:23 | |
Řepčická | 01:24 | |
Boloňská | 01:26 | |
Na Vartě | 01:27 | |
Bolevecká | 01:28 | |
Livornská | 01:28 | |
Nové Petrovice | 01:29 | |
Poliklinika Petrovice | 01:30 | |
Wattova | 01:31 | |
Sídliště Petrovice | 01:32 | |
Jakobiho | 01:33 | |
Horčičkova | 01:36 | |
Háje | 01:37 | |
Metodějova | 01:39 | |
Ke Kateřinkám | 01:40 | |
U Dálnice | 01:42 | |
Volha | 01:43 | |
U Kunratického lesa | 01:44 | |
Petýrkova | 01:46 | |
Dědinova | 01:48 | |
Na Veselí | 01:54 | |
I. P. Pavlova | 02:01 | |
Hlavní nádraží | 02:03 | |
Masarykovo nádraží | 02:07 | |
Náměstí Republiky | 02:08 | |
Dlouhá třída | 02:09 | |
Vltavská | 02:12 | |
Argentinská | 02:13 | |
Jankovcova | 02:15 | |
Kuchyňka | 02:16 | |
Rokoska | 02:17 | |
Vychovatelna | 02:18 | |
Bulovka | 02:19 | |
Čertův vršek | 02:20 | |
Madlina | 02:22 | |
Teplická | 02:23 | |
Střížkov | 02:25 | |
Sídliště Prosek | 02:26 | |
Prosek | 02:27 | |
Prosek | 02:28 | |
Nový Prosek | 02:29 | |
Letňanská | 02:30 | |
Výstaviště Letňany | 02:32 | |
Dobratická | 02:33 | |
Tupolevova | 02:34 | |
Fryčovická | 02:35 | |
Trutnovská | 02:36 | |
Obchodní centrum Čakovice | 02:37 | |
Za Avií | 02:38 | |
Cukrovar Čakovice | 02:39 | |
Čakovický zámek | 02:40 | |
Krystalová | 02:41 | |
Sídliště Čakovice | 03:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost