trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 16:42 | |
Kafkova | 16:44 | |
Prašný most | 16:46 | |
Vozovna Střešovice | 16:47 | |
Na Petynce | 16:49 | |
Kajetánka | 16:51 | |
Břevnovská | 16:52 | |
Vypich | 16:55 | |
Kukulova | 16:57 | |
Šafránecká | 16:58 | |
Nemocnice Motol | 16:59 | |
Motol | 17:01 | |
Krematorium Motol | 17:02 | |
Hlušičkova | 17:03 | |
Slánská | 17:05 | |
Blatiny | 17:06 | |
Sídliště Řepy | 17:07 | |
Strojírenská | 17:09 | |
Halenkovská | 17:11 | |
Sídliště Zličín | 17:12 | |
Zličín | 17:15 | |
Obchodní centrum Zličín | 17:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost