trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 13:49 | |
Zličín | 13:52 | |
Sídliště Zličín | 13:55 | |
Halenkovská | 13:56 | |
Strojírenská | 13:57 | |
Sídliště Řepy | 14:00 | |
Blatiny | 14:01 | |
Slánská | 14:02 | |
Hlušičkova | 14:04 | |
Krematorium Motol | 14:05 | |
Motol | 14:06 | |
Nemocnice Motol | 14:08 | |
Šafránecká | 14:09 | |
Vypich | 14:11 | |
Břevnovská | 14:14 | |
Kajetánka | 14:15 | |
Na Petynce | 14:17 | |
Vozovna Střešovice | 14:19 | |
Prašný most | 14:20 | |
Vítězné náměstí | 14:22 | |
Dejvická | 14:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost