trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 17:40 | |
Na Šafránce | 17:41 | |
Nemocnice Motol | 17:43 | |
Zahradníčkova | 17:44 | |
Kudrnova | 17:46 | |
Pod Šafránkou | 17:47 | |
Sídliště Homolka | 17:48 | |
Weberova | 17:49 | |
Kotlářka | 17:50 | |
Kavalírka | 17:52 | |
Klamovka | 17:53 | |
Anděl | 17:56 | |
Na Knížecí | 18:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost