trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Malešice | 10:53 | |
Sídliště Malešice | 10:54 | |
Plaňanská | 10:55 | |
Hostýnská | 10:56 | |
Na Palouku | 10:57 | |
Třebešín | 10:59 | |
Malešická | 11:00 | |
Basilejské náměstí | 11:02 | |
Biskupcova | 11:03 | |
Ohrada | 11:05 | |
Černínova | 11:06 | |
Tachovské náměstí | 11:08 | |
U Památníku | 11:09 | |
Pernerova | 11:10 | |
Florenc | 11:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost